Powstanie Warszawskie we Wroclawiu
Powstanie Warszawskie we Wroclawiu
Za godzinę zacznie się rekonstrukcja walk ulicznych. Chłopaki już budują barykadę koło rynku. Ciekawostką jest replika Leichter Ladungsträger Goliath Sd.Kfz. 302. Niestety jeszcze niejeżdżąca.
- Załączniki
-
- goliath.jpg (32.91 KiB) Przejrzano 7203 razy
Tu więcej o goliacie i GRH, która pewnie bierze w tym udział 
http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/ma ... et=goliath
http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/ma ... et=goliath
Tak, to ta grupa.
Rekonstrukcja była krótka, jakieś 20 min i taka sobie. O tyle ciekawa, że w centrum miasta.
Rekonstrukcja była krótka, jakieś 20 min i taka sobie. O tyle ciekawa, że w centrum miasta.
- Załączniki
-
- 5.jpg (56.93 KiB) Przejrzano 7186 razy
-
- 4.jpg (39.51 KiB) Przejrzano 7186 razy
-
- 3.jpg (36.69 KiB) Przejrzano 7185 razy
-
- 2.jpg (49.29 KiB) Przejrzano 7186 razy
-
- 1.jpg (65.87 KiB) Przejrzano 7184 razy
-
- 6.jpg (53.77 KiB) Przejrzano 7184 razy