Powstanie Warszawskie we Wroclawiu

Awatar użytkownika
Gagarin
Redaktor
Posty: 506
Rejestracja: 2008-12-13, 13:19
Lokalizacja: niestety Wrocław

Powstanie Warszawskie we Wroclawiu

Post autor: Gagarin »

Za godzinę zacznie się rekonstrukcja walk ulicznych. Chłopaki już budują barykadę koło rynku. Ciekawostką jest replika Leichter Ladungsträger Goliath Sd.Kfz. 302. Niestety jeszcze niejeżdżąca.
Załączniki
goliath.jpg
goliath.jpg (32.91 KiB) Przejrzano 7204 razy
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Tu więcej o goliacie i GRH, która pewnie bierze w tym udział :mrgreen:

http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/ma ... et=goliath
Awatar użytkownika
Gagarin
Redaktor
Posty: 506
Rejestracja: 2008-12-13, 13:19
Lokalizacja: niestety Wrocław

Post autor: Gagarin »

Tak, to ta grupa.
Rekonstrukcja była krótka, jakieś 20 min i taka sobie. O tyle ciekawa, że w centrum miasta.
Załączniki
5.jpg
5.jpg (56.93 KiB) Przejrzano 7187 razy
4.jpg
4.jpg (39.51 KiB) Przejrzano 7187 razy
3.jpg
3.jpg (36.69 KiB) Przejrzano 7186 razy
2.jpg
2.jpg (49.29 KiB) Przejrzano 7187 razy
1.jpg
1.jpg (65.87 KiB) Przejrzano 7185 razy
6.jpg
6.jpg (53.77 KiB) Przejrzano 7185 razy
Zablokowany