Przepraszam

Czyli co ślina na język przyniesie... ale bez przesady
Awatar użytkownika
marooda
Starszy redaktor
Posty: 1333
Rejestracja: 2008-12-26, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Przepraszam

Post autor: marooda »

Przepraszam kolegę Szymka Kalickiego i inne osoby, które poczuły się urażone wszelkimi moimy wypowiedziami na forum i w innych kontaktach. Bardzo proszę, Ciebie Szymku o wybaczenie i, o to samo proszę innych.
Trochę się wytłumaczę - naprawdę nie miałem złych intencji i nie chciałem nikogo obrazić. Widać forma i moja zapalczywość były nie na miejscu. Niestety, wyszło inaczej i to jest moja wina, bo powinienem być mądrzejszy. To tyle, kropka.
I chcę żebyśmy dalej byli grupą przyjaciół i mogli normalnie się spotykać, współpracować i liczyć na siebie. Mimo wszystko.

Wasz Maruda

PS
Szymku, mimo tego co mi napisałeś w smsie, dalej traktuję Cię jako przyjaciela. I bardzo proszę, przemyśl jeszcze raz swoją decyzję - bardzo mi przykro, że ginie przyjaźń z Tobą - kimś naprawdę wyjątkowym i wartościowym, kogo bardzo szanuję i po prostu lubię.
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Ok, dzięki. Mam nadzieję, że sytuacja więcej tego typu nie zmąci w Stowarzyszeniu a każdy będzie robił to to lubi i realizował się na swój sposób pod szyldem Rawelinu i z korzyścią dla niego. To tyle - myślę, że śmietnik można usunąć i Admin będzie wiedział co jeszcze.
Awatar użytkownika
marooda
Starszy redaktor
Posty: 1333
Rejestracja: 2008-12-26, 21:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marooda »

Popieram Szymka, Admini, po co nam ten śmietnik? Śmieci trzeba usunąć.
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Czyli jak mawia(ł) Nasz Prezydent: ZGODA BUDUJE. Zakończmy już temat oraz obrażania i przepraszania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Spróbujmy raz jeszcze... ;-)
Zablokowany