Potrzebna pomoc...

Czyli co ślina na język przyniesie... ale bez przesady
Tatarczuk
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 2010-05-15, 12:15
Lokalizacja: Krzeszowice

Potrzebna pomoc...

Post autor: Tatarczuk »

Otóż sprawa wyglada tak ze w tradycji Krzeszowickiego Harcerstwa znikneło coś bardzo charakterystycznego...mianowicie wielka całonocna gra terenowa o tematyce IIwojny światowej nazywana "Cichociemni" ja z Kolegą chcielbysmy to przywrócić i zorganizowac takie cos ale potrzebna nam pomoc. Potrzebne mi jest wyposarzenie wojskowe (mundury i Hełmy) dla dwóch osób najlepiej jakbybyły polskie ale i niemieckimi sie nie pogardzi za cały osprżęt odpowiadam ja i zadne dziecko go do reki nie dostanie przebrani będą ja i mój kolega organizator:P w kazdym razie jesli ktos ma lub wie gdzie mozna cos takiego dostac najlepiej nie za drogo(baaaaardzo niski budrzet) to chetnie bym skorzystał. Jak macie tez jakies pomysły na scenariusz gry tez wysłucham:)
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Z chęcią bym pomógł ale niestety nie posiadam aż tak zaawansowanej kolekcji - chodzi mi o mundur... Próbować pożyczyć można np. w Teatrze Słowackiego.

Co do scenariusza to niewiele mogę zaproponować bo równie mało napisałeś....
Awatar użytkownika
Grzesław
Redaktor
Posty: 783
Rejestracja: 2008-12-31, 09:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesław »

Mam do pożyczenia 2 hełmy LWP
Grzesław DeZoo
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

W Agencji Mienia Wojskowego mozecie za grosze kupić hełmy, pałatki, pasy i inne wojskowe duperela. Mundurów nie mają.
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Tatarczuk
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 2010-05-15, 12:15
Lokalizacja: Krzeszowice

Post autor: Tatarczuk »

ogólnie spoko tylko nam chodzi własnie o to zeby nie wydawac na to kasy...albo niech hufiec na to wyda:P

Grzesław te hełmy sie przydadza narazie jest mały przestój ale odezwe sie do Ciebie w tej sprawie:)
Awatar użytkownika
Grzesław
Redaktor
Posty: 783
Rejestracja: 2008-12-31, 09:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesław »

Oki, tylko daj znać na tyle wcześnie żebym mógł pomóc. Obecnie mieszkam na Pomorzu i w Kraku jestem średnio raz na miesiąc.
Grzesław DeZoo
Zablokowany