Były "Niezrzeszony" z Wrocławia.

Jeżeli chcesz się przyłaczyć, szukasz czegoś. PYTAJ...
Awatar użytkownika
Gogo
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 2013-05-29, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Były "Niezrzeszony" z Wrocławia.

Post autor: Gogo »

Mieszkam we Wrocławiu, zwać mnie "Gogo" (taki miałem i nadal mam pseudonim bunkrowy) albo Darek jak kto woli i właściwie jestem członkiem Wrocławskiego Stowarzyszenia Fortyfikacyjnego. Witam serdecznie ale proszę o darowanie sobie powitań bratersko-futbolowych bo nie jestem sympatykiem piłki nożnej.
W fortyfikacje wlazłem w 1989 roku i coś mi się tam udało zdziałać. A tak dokładnie to bawiłem się w działalność popularyzatorską wśród tzw. "Niezrzeszonych" w tamtym okresie. Dlaczego popularyzatorską ano dlatego że byłem redaktorem terenowym tego fanzinu "Beton" wydawanego we Wrocławiu. Lecz nie o tym chciałem pisać choć częściowo jest to związane z moją była działalnością.
Jednymi z naszych redakcyjnych współpracowników byli; dr (obecnie, wtedy jeszcze mgr) Krzysztof Wielgus i Waldemar "Ovoc" Brzoskwinia. O co chodzi? Potrzebny mi jest kontakt z nimi miałem namiary na niektórych ludzi Krakowa a dokładnie z koła "Archtectura Militaris", bo z nimi współpracowaliśmy redakcyjnie ale jak mi ktoś kiedyś ukradł mój kapownik z adresami kontakt się urwał.
Pierwotnie nie było z odtworzeniem kontaktu problemu bo jeszcze wtedy byliśmy w TPF-ie i była możliwość spotkania się na konferencjach. Jednakże potem oddział wrocławski zakończył życie i nastąpiła przerwa. Z kilku ważnych powodów potrzebny mi jest namiar na obie wspomniane tutaj osoby z Krakowa, chodzi o odtworzenie niektórych materiałów potrzebnych do prezentacji na niektórych imprezach miejskich we Wrocławiu.
Z góry serdeczne dzięki z ewentualna pomoc i pozdrawiam.
W fortyfikacyjny temat wlazłem przez przypadek w 1988 roku. A bardziej dogłębnie w 1989 r.
krakał
Redaktor
Posty: 652
Rejestracja: 2009-03-18, 10:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krakał »

Gogo, poszła wiadomość na PW. Pozdrowienia z Krakowa :-)
TANI KALENDARZOWY KICZ FOTOGRAFICZNY
ODPOWIEDZ