Gry

Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Gry

Post autor: Łukasz »

Pewnie większości z was to nie będzie interesowało, ale jeśli ktoś ma czasem spędzać długie wieczory na nic nierobieniu to polecam World of Tanks

http://www.worldoftanks.pl/?sid=T%3DX4k ... 6BT4NB2M6Y

Jest to typowa gra online, w której zamiast tworzenia debilnych postaci latających z nożem i deską zamiast tarczy, zaczynamy grę... czołgiem. I tu do wybory mamy Sowietów, Niemców i USA.
Ścieżka rozwoju jest dosyć prosta. Można kierować czołgami lekkimi z rozwojem na średnie i ciężkie (u sowietów np z T-46 na T - 28 a potem kolejno na KW i IS) , działami samobieżnymi czy typowymi niszczycielami czołgów typu Panzerjager I, Hetzer czy Sturmtiger lub różne wersje SU.
Zabawa polega też na ulepszaniu swojej "puszki" lepsze działo, wieża, silnik, zawieszenie i przede wszystkim radiostacja. Doświadczenie dla załogi, kupowanie dodatków typu, lepszy wizjer, sprzęt naprawczy czy gaśniczy.
Gra jest bardzo realistyczna. Ważne jest gdzie, jak i z jakiej amunicji się trafi. Niestety spotkanie Panzera III i KW z lufą 107mm kończy się jednostrzałowo... nie muszę chyba mówić kto płonie w takim starciu.
Ogólnie rzecz biorąc, czymkolwiek nie gramy, to: chowamy się w krzakach, za drzewami, kamieniami, wrakami - to ograniczana możliwość zauważenia przez wroga. Zróżnicowane mapy, od pustynnych wydm, poprzez górskie wioski, stepy, pola i lasy oraz zbombardowane miasta.
Rozgrywka 15 na 15 graczy max 15 minut - zasady są dwie:
1. Rozwalić wszystkie czołgi przeciwnika, lub,
2. Zdobyć bazę wroga.
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Tomku tu masz fajne pliki z maskowaniem do tanków :)

http://wotskins.wordpress.com/
TomekM
Ekspert
Posty: 3166
Rejestracja: 2011-04-19, 07:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TomekM »

dobre :!:
Nie wiesz czy to maskowanie, to tylko taki gadżet, czy ma np wpływ na mozliwośc wykrycia?
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

raczej gadżet, natomiast przestroga na przyszłość... chwilę temu posłał mnie do piachu tygrys królewski, który miał zamontowane lornetki (500.000 Kredytów). Ja mam siatkę maskującą, umiejętność załogi - kamuflaż na 100%, siedziałem w krzakach bez ruchu i mnie dziad jeden wykrył....... Zaczynam nie lubieć Malinówki...

Zaczynają mi się już bitwy z Mausami i IS-7 :-?
TomekM
Ekspert
Posty: 3166
Rejestracja: 2011-04-19, 07:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TomekM »

KV mnie trochę wkurzył i przerzuciłem się chwilowo na działa, ale jestem dopiero na SU-26
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

oj tam wkurzył, a armatę 107mm kupiłeś?
TomekM
Ekspert
Posty: 3166
Rejestracja: 2011-04-19, 07:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TomekM »

Tej jeszcze nie.
Mam 122 i 152. Ta druga powoduje niezłe zniszczenia, ale jak sie sie trafi to na przeładowanie czeka sie wieczność
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

no wiem... 25 sekund...

Co do maskowania... to jest ono widoczne tylko dla Ciebie, jednak jeśli masz czas i chęci, to możesz sobie w plikach gry każdy czołg "zamaskować" i wtedy podczas bitwy będziesz widział maskowania innych - które sam im dałeś. Fajne urozmaicenie, ale nie wiem czy chciałoby mi się z tym pitolić kilka tyle czasu...
krakał
Redaktor
Posty: 652
Rejestracja: 2009-03-18, 10:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krakał »

Chłopaki, to jakiś kosmos jest - zajmuje 1,9 giga na dysku, a krzyknęło mi, że będzie się ściągać ponad 7 godzin... Obawiam się, że z moim łączem to sobie nie pogram.
TANI KALENDARZOWY KICZ FOTOGRAFICZNY
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

1,9 giga to nic - dolicz aktualizacje...

ja mam neo 2 mega i śmiga, jednak na kilku mapach ping mam tak wysoki, że odpuszczam grę.

PS. Jagdpanther to samo ZŁO :evil:
krakał
Redaktor
Posty: 652
Rejestracja: 2009-03-18, 10:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krakał »

Ja mam radiówkę, tak że dam sobie siana.
TANI KALENDARZOWY KICZ FOTOGRAFICZNY
matthias.skl
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: 2009-08-12, 18:30
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: matthias.skl »

krakał, jeśli masz radiówkę, to pewnie możesz grać w nocy ;-)

Ja mam radiówkę 6 mb, i dniem nie mam co odpalać żadnej gry :cry: więc gram od północy do 6-7 rano...
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Obecnie WoT ma instalkę o wadze 4gb

Natomiast Darku mówiłeś kiedyś o fanatykach symulatora lotów - filmie dokumentalnym.

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/18850/wi ... 2012_.html

Symulator o nazwie "Il-2 Sturmovik". Miałem okazję kiedyś w to pograć. Faktycznie jest to konkretna pozycja.
krakał
Redaktor
Posty: 652
Rejestracja: 2009-03-18, 10:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krakał »

Łukasz pisze:Obecnie WoT ma instalkę o wadze 4gb
No nieźle spuchło za dwa lata
TANI KALENDARZOWY KICZ FOTOGRAFICZNY
kosmin
Posty: 1
Rejestracja: 2018-03-29, 11:46

Re: Gry

Post autor: kosmin »

podchoinke kupiłem konsole ruchowa dla dzieci,
ale ja oszalałam na jej punkcie :D
niesamowita zabawa dla calej rodziny
ODPOWIEDZ