Słupki forteczne

TomekM
Ekspert
Posty: 3166
Rejestracja: 2011-04-19, 07:24
Lokalizacja: Kraków

Słupki forteczne

Post autor: TomekM »

Ubiegłej wiosny poświęciłem dość dużo czasu na inwentaryzację słupków fortecznych. Tak na marginesie to poszukiwania w internecie potencjalnych miejscówek naprowadziły mnie na informacje o "akcji słupek" na Mogilskim i na Rawelin :-) .
Oto link do mojej mapy:
https://maps.google.pl/maps/ms?msid=208 ... 95,0.41851

Nie wiem czy tam się coś nie poprzestawiało delikatnie, bo kiedyś coś poprawiając pojawiły się jakieś problemy, ale chciałbym to właśnie teraz uporządkować i usystematyzować. I w związku z tym pytanie, czy ma ktoś pomysł jak je uporządkować (ponumerować), aby to miało jakieś ręce i nogi. Czy znajdę gdzieś informacje (Krakał poza Wiedniem :mrgreen: ) poszerzające moją mizerną wiedzę w tym temacie?
Przy okazji jeśli znacie jeszcze jakieś lokalizacje to proszę o info, czasu teraz mniej bo Prezes ciągle wyznacza jakieś prace jak nie w Rudawie, to przy LS-ach ;-) :mrgreen: , ale temat słupkowy chciałbym dalej uzupełniać. (na mapie nie są zaznaczona dwa słupki na zachód od Fortu Kościuszko, które mam już "namierzone")
Ostatnio zmieniony 2012-10-28, 11:08 przez TomekM, łącznie zmieniany 1 raz.
krakał
Redaktor
Posty: 652
Rejestracja: 2009-03-18, 10:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krakał »

Większość tego co naniosłeś to graniczniki działek dróg fortecznych (bodajże wszystkie niebieskie).
TANI KALENDARZOWY KICZ FOTOGRAFICZNY
TomekM
Ekspert
Posty: 3166
Rejestracja: 2011-04-19, 07:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TomekM »

A to się zgadza, bo na drogach fortecznych głównie się skupiałem.
Kolorami rozróżniłem materiał, z którego zrobione są słupki:piaskowiec, granit, beton
Awatar użytkownika
lear
Posty: 23
Rejestracja: 2016-10-04, 20:08

Re: Słupki forteczne

Post autor: lear »

A jak można dodać kilka pozycji do Twojej mapki ?
ODPOWIEDZ