Most ul.Reduta

TomekM
Ekspert
Posty: 3166
Rejestracja: 2011-04-19, 07:24
Lokalizacja: Kraków

Most ul.Reduta

Post autor: TomekM » 2011-05-16, 19:23

Wybrałem sie dzisiaj w rejon ulicy Rozrywka celem oglądnięcia pozostałości po strzelnicy, przy okazji zaglądnąłem na most przez Sudoł (ul. Reduta) aby zrobić aktualną fotkę tabliczki producenta i słupka fortecznego. Gdy ogladałem sobie most zagadnęła mnie starsza pani, która mieszka w sąsiedztwie. W krótkiej rozmowie dowiedziałem się że mają przebudowywać ulicę Reduta i most i że ostatnio było nawet spotkanie w tej sprawie itd. itp.
Po powrocie sprawdzam stronę ZIKiT-u i rzeczywiście:
"Przedmiotem konsultacji będą rozwiązania projektowe Budowy połączenia drogowego ul. Reduty z ul. Ks. Jancarza w Krakowie, opracowywane w ramach projektów budowlanych i wykonawczych na rozbudowę i budowę ul. Reduty na odc. pomiędzy ul. Ks. Jancarza i ul. Powstańców, z oświetleniem, rozwiązaniem odwodnienia ulicy i przekładkami kolidującego uzbrojenia. Zakres prac projektowych obejmuje również przebudowę mostu na potoku Sudół (Rozrywka)." ( http://zikit.krakow.pl/aktualnosci/ogol ... s-jancarza )
Szkoda że już po tym spotkaniu, bo można by się tam pewnie dowiedzieć jakie mają plany co do tego mostu. Mam nadzieję, że nie wpadł ktoś na genialny pomysł, że należy pociąć go na żyletki.
Można by się też tym słupkiem zaopiekować, bo o niego to na pewno nie zadbają.

Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9041
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula » 2011-05-16, 19:48

Słupek (74?) połozony jest jak mi sie wydaje na terenie prywatnym. Ale gdyby był zagrozony możemy go zabezpieczyć, doswiadczenie juz mamy ;-) Co do mostu to byłaby wielka szkoda, jakby go mieli zniszczyć. Może skończy sie dobudowaniem kładek dla pieszych :roll:
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/

ODPOWIEDZ