Beton

Awatar użytkownika
Gogo
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 2013-05-29, 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Beton

Postautor: Gogo » 2014-08-17, 20:59

Na stronie głównej Wrocławskiego Stowarzyszenia Fortyfikacyjnego "fortwroclaw.pl", pokazała się zakładka "Beton". Zakładka ta dotyczy nowego numeru Betonu który w ten sposób wchodząc na zakładkę można najpierw przeczytać a potem pobrać na własny użytek i oczywiście wydrukować dla siebie.
Jak wiadomo Beton jest tak jak kiedyś był "nieregularniakiem" i ukazuje sie wtedy kiedy jest o czym napisać. A że zawsze coś ciekawego w bunkro-narodzie się dzieje, to i zawsze znajdzie się jakiś temat aby go w Betonie zaprezentować.
Oczywiście każdy kto chce coś swojego wrzucić do kolejnego numeru, może to spokojnie zrobić. Wystarczy tylko w przypadku swojego zamieszczonego komentarza wyrazić chęć opublikowania czegoś swojego i otrzyma się wtedy na PW redakcyjne e-maile na które można będzie przesłać swoje materiały do zamieszczenia w kolejnych numerach.
Jednocześnie na stronie głównej forum w Rozdziale "WSF Forum-Sprawy" jest temat "Prasa". Tam każdy kto pobierze dla siebie Beton, może wpisać swoje uwagi na jego temat. Fakt faktem że oby wpisać takie uwagi trzeba się po prostu na stronie zarejestrować. Myślę że nie będzie to zbyt wielka trudność dla pasjonatów tematu, wszak obecność na wielu forach zawsze coś ciekawego daje.
Wiadomo wszem i wobec że wszelkie materiały, zdjęcia itd. które ktokolwiek zechce opublikować musza być podpisane.
Zapraszamy zatem do pobierania, czytania, komentowania i ewentualnego publikowania swoich ciekawostek.

Natomiast jeżeli interesuje kogoś numer 1/15 to jest on zamieszczony we własnym temacie na forum stron Bunkrowiec czy Fortyfikacje.net. Jest to niestety konstrukcja wybitnie nie udana. Po prostu ktoś przy składaniu odwalił klasyczna fuchę i cały numer to jedna kartka formatu A4. W takim kształcie miał on za zadanie być numerem sondażowym, lecz i to nie do końca wyszło, choć zapoczątkował na forum Bunkrowca krótką dyskusję.
W fortyfikacyjny temat wlazłem przez przypadek w 1988 roku. A bardziej dogłębnie w 1989 r.

Wróć do „Recenzje, wystawy, wyprawy, ogłoszenia i zapowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości