Chcemy do Rawelinu

Jeżeli chcesz się przyłaczyć, szukasz czegoś. PYTAJ...
slawek
Posty: 13
Rejestracja: 2011-01-30, 11:28
Lokalizacja: Krzeszowice

Post autor: slawek »

Witam,
Będę kolejnym,mało oryginalnym, zainteresowanym otrzymaniem maila z informacjami o możliwości wstąpienia do stowarzyszenia.
Pozdrawiam
Mephisto
Starszy redaktor
Posty: 1403
Rejestracja: 2009-10-01, 21:12
Lokalizacja: Nawojowa Góra/Kraków

Post autor: Mephisto »

Jenny proszę wyślij koledze informacje - to jakiś mój bliski sąsiad! Rośnie w siłę rzesza tubylców! Uki może nas będzie więcej tu na miejscu?
Shiman
Ekspert
Posty: 3332
Rejestracja: 2008-12-30, 20:05
Lokalizacja: KR

Post autor: Shiman »

Jak z Sanki to sąsiad przez górę :mrgreen: ale i tak ma pod nosem trochę betonu 8-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Darula
Mistrz
Posty: 9088
Rejestracja: 2008-12-21, 17:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Darula »

Slawek jest zarejestrowany na forum od 30.01.2011. Dzisiaj pierwszy raz wszedł na forum i był na nim zalogowany przez 8 minut. Wystarczyło tylko kilka minut i już chce sie zapisać do naszego Stowarzyszenia, Przez ten czas zapoznał sie tylko z tym jednym tematem - Chcemy do Rawelinu :roll:

Coś w NAS musi być :-P 8-)
Człowiek zniesie wszystko prócz jajka.
.............................................................
www.rawelin.org
www.facebook.com/dariusz.krzysztalowski/
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Oj tam, może ma wolny internet i od stycznia chłopakowi się forum ładowało :P
slawek
Posty: 13
Rejestracja: 2011-01-30, 11:28
Lokalizacja: Krzeszowice

Post autor: slawek »

jak sama widzisz.
nie zaglądałem tu, bo cie przepadam za forami, szczególnie czytać stare posty, żeby się nie powtórzyć z zadanym już pytaniem. a jeśli chodzi o kwestię wstąpienia w wasze szeregi, pisałem wiadomość na maila którego znalazłem na stronie internetowej, ale pozostał on bez odpowiedzi.
Awatar użytkownika
adam
Redaktor
Posty: 695
Rejestracja: 2010-06-18, 10:43
Lokalizacja: Bolechowice
Kontakt:

Post autor: adam »

Jako czlonek Stowarzyszenia od okolo roku musze stwierdzic, ze zdecydowana wiekszosc rzeczy dzieje sie na forum wlasnie. Tu planujemy, tu sie klocimy :-) . W realu spotykamy sie stosunkowo rzadko- tylko jak cos trzeba zrobic, ewentualnie w mniejszych grupkach. Wszyscy nad tym ubolewaja ale tak jest... Kazdy pewnie wolalby siedziec na schronach calymi dniami, ale niestety wszyscy maja tez inne obowiazki.
Mephisto
Starszy redaktor
Posty: 1403
Rejestracja: 2009-10-01, 21:12
Lokalizacja: Nawojowa Góra/Kraków

Post autor: Mephisto »

Ja bym wolał siedzieć w schronie albo w ringu chociaż... (z MaGdą przy ramieniu...)
Awatar użytkownika
Łukasz
Ekspert
Posty: 2526
Rejestracja: 2009-01-02, 16:00
Lokalizacja: Kressendorf

Post autor: Łukasz »

Mephisto nie pitol trelemoreli bo i tak masz najbliżej z nas do jakiegokolwiek waffenszpejowskiego betonu :-(
Jenny

Post autor: Jenny »

Witam w imieniu organizacji :-> Zaraz wyślę, co i jak.
Jenny

Post autor: Jenny »

Mam pytanie do kilku osób, które kiedyś wyrażały chęć zapisania się do stowarzyszenia, dostały informację, jak to zrobić a potem... cisza. Co się dzieje? Staram się w miarę krótko i konkretnie napisać jak to wszystko działa, nawet na imprezy zapraszam (przykład-ostatni rajd)... A potem nic. To chcecie czy nie? :roll:
Jenny

Post autor: Jenny »

Powtórzę pytanie z poprzedniego postu. Co z tymi chęciami? Chce ktoś w końcu czy nie? Mamy nowe władze, :-P zaczął się nowy rok, planów jest sporo. Dla każdego coś miłego :-> Proponuję swoją chęć wyrażać właśnie w tym temacie. Najbliższa okazja do spotkania i załatwienia tzw. formalności (deklaracja członkowska) będzie pewnie w któryś zimowy weekend w Rudawie. Jak się dokopiemy do schronu pod śniegiem :->
slawek
Posty: 13
Rejestracja: 2011-01-30, 11:28
Lokalizacja: Krzeszowice

Post autor: slawek »

ja mam łopatę do śniegu pomogę w odkopywaniu, tylko dajta znać kiedy;)
Jenny

Post autor: Jenny »

:-) Damy, damy. Pewnie trzeba będzie utorować tunel do schodków :->
krakał
Redaktor
Posty: 652
Rejestracja: 2009-03-18, 10:39
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krakał »

Jeszcze chwilę zaczekacie i samo stopnieje...
TANI KALENDARZOWY KICZ FOTOGRAFICZNY
ODPOWIEDZ